Sigorta Hızlı Teklif Programı

Sigorta hızlı teklif programı ile trafik branşında sigorta şirket ekranlarına bağlanmadan tek bir ekrandan teklif alabilirsiniz. (SBM ‘den değil)

(Kasko için hızlı teklif modülümüz çok kısa bir zamanda hazır olacaktır.)

Hızlı Teklif ile Zaman ve Maliyet Tasarrufu

Sigorta şirketlerinin ekranlarına tek tek bağlanmadan web tabanlı yazılımımız olan Polimetre sayesinde, internet olan her yerden ve istediğiniz cihazdan (Laptop, Telefon, Tablet) ile bağlanıp teklif alma işleminizi kolaylıkla ve en hızlı şekilde gerçekleştirirsiniz. Bu sayede zaman ve maliyet tasarrufu yapabilirsiniz.

Sigorta Hızlı Teklif Programı Fiyatı Ne Kadar ?

Sigorta Hızlı Teklif Programı Fiyatı ‘na fiyat verebilmek için lisans sayısı ve acentesi olduğunuz şirket sayısı baz alınmaktadır. Net bir fiyat için lütfen bize ulaşınız.

Etiketler: sigorta acente programıpoliçe takip programı, sigorta hızlı teklif programı, sigorta takip programı, sigorta acentelerinin kullandığı programlar, sigorta şirketlerinin kullandığı programlar, sigorta acente programları, sigorta yazılım şirketleri, sigorta muhasebe programı, online poliçe takip programı, online sigorta teklif alma programı, online sigortacılık yazılımı, online sigortacılık acente programı