Polimetre Sigorta Acente ProgramıPolimetre Nedir ?

POLİMETRE ile Poliçelerinizi, Komisyonlarınızı, Müşterilerinizi Takip Edebilir, Resmi Muhasebenizi Tutabilir, İstediğiniz Heryerden Şirket Ekranlarına Bağlanabilir yada İş Ortaklarınızla İş Paylaşımı Yapabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen yapısı, web tabanlı ve mobil uyumlu olması ile istenilen yerden istenilen cihazla acentenizi yönetmenizi sağlar.

 

Diğer Yazılımlardan Farklılıklarımız;

Diğer sigorta acente programları windows tabanlıdır. Sadece bir bilgisayara kurabilirsiniz ve bilgisayarınız bozulma durumunda tüm yedekleriniz gider. Bu ise zaman ve maliyet açısından külfettir.

Polimetre ise tamamen web tabanlı olduğundan kurulum gerektirmez. İstediğiniz cihazdan (Laptop, Tablet, Telefon) istediğiniz yerden (Evde, Tatilde vb) bağlanıp tüm işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yaparsınız. Ayrıca Polimetre içerisinde ki Genel Muhasebe modülü sayesinde farklı muhasebe programına gerek kalmaz. Bu da sizi maliyetten kurtarır.

Polimetre; Sigortacılık modülü, Muhasebe modülü, Uydu Satış Yönetim modülü ve Hızlı Teklif Alma modüllerinden oluşmaktadır.

Yazılımımız hakkında soru, görüş yada detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Etiketler: sigorta acente programıpoliçe takip programısigorta hızlı teklif programı, sigorta takip programı, sigorta acentelerinin kullandığı programlar, sigorta şirketlerinin kullandığı programlar, sigorta acente programları, sigorta yazılım şirketleri, sigorta muhasebe programı, online poliçe takip programı, online sigorta teklif alma programı, online sigortacılık yazılımı, online sigortacılık acente programı