Polimetre, yaklaşık 15 yıldır sigorta acentelerine özel yazılım çözümler sunan DMN Software çatısı altında kurulmuş bir sigorta acente yazılımıdır.

Sigorta acentelerinin Polimetre ‘den daha çok verim alması adına yazılım ekibimizin yanında ayrıca sigorta uzmanlarımız da mevcuttur.

Polimetre, DMN Bilişim Yazılım Ltd. Şti. ‘nin tescilli markasıdır.

Yazılım geliştirme alanındaki en son teknolojileri, kendini kanıtlamış çözümlerimiz ile birleştiriyoruz. Müşterilerimizin kuralları sürekli değişen iş ortamlarına adapte olabilmek için, günlük, hatta saatlik güncellemeler ile tüm yazılımlarımızı her an canlı tutuyoruz. Büyük ölçekli web yazılımlarından mobil uygulamalara, yüksek işlem hacimli dağıtık uygulamalardan web servislerine, geniş bir kapsamda yazılım çözümleri sunuyoruz.

Polimetre olarak yazılım geliştirme tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Sorunların tespiti, süreç analizi, çözüme dair öneriler ve yazılım geliştirme alanındaki teknik desteğimiz ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Özellikle büyük ölçekli ve özelliklerin çok sık değiştiği, yönetilebilirliği yüksek yazılımların geliştirilmesi konusundaki tecrübelerimizi son teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimize sunuyoruz.